Увімкніть роутер в розетку. В комплекті до роутера є пачкорд, це короткий кабель, який дозволить Вам зєднатися з роутером та увійти в його налаштування. Один кінець цього пачкорду підключіть в будь-який із жовтих портів на роутері, а інший до свого компьютеру або ноутбуку. Кабель, який наша компанія завела до вас у квартиру чи будинок, підключіть в блакитний порт роутера (колір може бути різним в залежності від моделі роутера). Цей порт підписаний як WAN або INTERNET. З`єднання встановлено можна переходити до налаштувань.

Якшо у вас зєднатися кабелем по тій чи іншій причині неможливо, ви можете спробувати встановити зєднання з роутером через WI-FI, для цього на нижній кришці роутера  вказано назву мережі а також пароль до неї.

 

1. Відкрийте браузер (любий зручний який ви використовуєте) і перейдіть за адресою : 192.168.0.1 або 192.168.1.1

Для входу в налаштування роутера, використовуйте логін admin  і пароль admin

2. На головній сторінці оберіть вкладку «Швидке налаштування», та встановіть пояс «GMT+2» і натисніть кнопку далі.

3. Оберіть тип підключення «PPPoE» і натисніть кнопку "Далі"

4. В полі «Ім’я користувача» вкажіть ваш логін, а в полі «Пароль» ваш пароль на доступ до мережі інтернет, потім натисніть кнопку «Далі».

Свій логін та пароль можете уточнити у технічної підтримки.

5. Тепер необхідно налаштувати мережу WI-FI 2.4 Ггц та 5Ггц. В поля Ім’я бездротової мережі на обох діапазонах введіть назву WI-FI мережі. Назви можуть бути різними. В поля «Пароль» введіть пароль який буде вами використовуватись для з’єднання. Пароль повинен бути не менше 8 символів. Натисніть кнопку «Далі».

6. Переконайтесь що ввели всі дані вірно та натисніть кнопку «Зберегти».

7. Якщо вам пропують авторизуватися у хмарному сервісі TP-Link, можете обрати варіант «Авторизуватись пізніше».

8. Натисніть кнопку «Завершити».

9. Після налаштування роутеру незабудьте перетелефонувати оператору технічної підтримки для зміни мак адреси у системі оператора.