МОДЕЛІ РОУТЕРІВ: N300RT

Увімкніть роутер в розетку. В комплекті до роутера є пачкорд, це короткий кабель, який дозволить Вам зєднатися з роутером та увійти в його налаштування. Один кінець цього пачкорду підключіть в будь-який із жовтих портів на роутері, а інший до свого компьютеру або ноутбуку. Кабель, який наша компанія завела до вас у квартиру чи будинок, підключіть в блакитний порт роутера (колір може бути різним в залежності від моделі роутера). Цей порт підписаний як WAN або INTERNET. З`єднання встановлено можна переходити до налаштувань.

Якшо у вас з`єднатися кабелем по тій чи іншій причині неможливо, ви можете спробувати встановити зєднання з роутером через WI-FI, для цього на нижній кришці роутера  вказано назву мережі а також пароль до неї.

1. Відкрийте браузер (любий зручний який ви використовуєте) і перейдіть за адресою : 192.168.0.1 або 192.168.1.1

Для входу в налаштування роутера, використовуйте логін admin  і пароль admin

2. Оберіть тип підключення PPPoE. В полі «Ім’я користувача» вкажіть ваш логін, а в полі «Пароль» пароль для доступу в інтернет.Свій логін і пароль на доступ до мережі інтернет ви можете уточнити в службі підтримки.

В поле «2.4G SSID» введіть назву WI-FI мережі. В Поле «Пароль» введіть пароль, який буде вискористовуватись вами для зєднання з вашою WI-FI мережею. Зауважимо що пароль повинен бути не меньше 8 символів. Встановивши пароль натисніть кнопку «Зберегти»

3.  Після налаштування роутеру незабудьте перетелефонувати оператору технічної підтримки для зміни мак адреси у системі оператора.